Forum Forum Księdza Marka Bałwasa Strona Główna Forum Księdza Marka Bałwasa

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

msze uzdrawiajace
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Księdza Marka Bałwasa Strona Główna -> Msza Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztof
Mruczy
Mruczy

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 22:15    Temat postu: msze uzdrawiajace Odpowiedz z cytatem

dzisiaj byłem na mszy uzdrawiającej ojciec witko jest charyzmatykiem
w Wschowie koło zielonej góry

nie jechałem żeby sie uleczyć ale tak z ciekawości
i po tej mszy stawy mię łokciowe bolą w sumie mówił on o tym ze ze jak będzie bolało to ze organizm się leczy ze Jezus działa
ale widziałem po raz pierwszy jak ludzie lecą do tyłu i tak leża na ziemi mię to nie spotkało ale poczułem jak mię ni to ciarki nie to dreszcze przeszły jak ręce nałożył na głowie
http://www.youtube.com/watch?v=uPXzt1dy7Jk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 07, 2010 22:15    Temat postu:

Powrót do góry
Angel
Mruczy
Mruczy

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ze ludzie leca do tylu, do przodu, na boki, roznie.. to cos pieknego, cudowne przezycie.. i wcale nie musza byc nalozone rece by sie tak stalo Smile
agnieszka
Sepleni
Sepleni

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też uczestniczyłam we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, wiele to u mnie zmieniło w życiu Smile raz jak byłam w Warszawie to łzy mi same leciały i nie dało się ich powstrzymać, a raz też pamiętam, że czułam ten wiatr który tak przyjemnie wiał mi na twarz:)
Uwielbiam Cię Panie Jezu, Jesteś Moim Królem
polecam wszystkim, bo tam nie ma nic strasznego i nie ma się czego bać
mi szczególnie podoba się nakładanie rąk oraz słowa poznania i to że można poczuć obecność Naszego Pana
Ks.Marek Balwas
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To padanie ludzi w czasie modlitwy to takie znieczulenie Pana Boga, by pokazać jak bardzo kocha Smile sam tego doświaczyłem nawet na wózlu SmileŻyczę by Duch Święty dotykał Was swoją wielką miłością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dorota
Szepcze
Szepcze

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam już kilka razy o Mszach Św. z modlitwą o uzdrowienie, ale chyba się nie odważę pójść...

Aktualnie dalej nie wiem, gdzie jest ten kościół. Kiedyś tak po prostu pójdę się tam pomodlić mam nadzieję Smile.

Może się mylę, ale wydaje mi się, że takie "padanie" (nie wiem jak to inaczej określić) może być niebezpieczne, czyż nie? W tym sensie niebezpiecznie, że uderzyć się o kant ławki, upadając na podłogę itp.
_________
Zapraszam na moją stronę: http://www.zyciowawedrowka.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Angel
Mruczy
Mruczy

PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tak może się wydawać.. Smile ale Duch Święty jest ponad to Smile ten "upadek" wlasnie jest wbrew pozorom bezpieczny, Duch Święty nie pozwoli Ci się uderzyc, to moze wyglada strasznie z boku, jak ktos tak bezwladnie upada, ale wlasnie w tym rzecz, ze ta osoba nic sobie nie zrobi, upada w taki sposob, że nic nie boli, w porownaniu do zwyklego omdlenia.. To trudne do zrozumienia, ale doswiadczylam tego, choc tez predzej nie moglam tego pojac Smile
agnieszka
Sepleni
Sepleni

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewni słynni egzorcyści opowiadają tak w Kościele, że podczas Mszy Św. uzdrawiającej i uwalniającej pewien człowiek upadł i tak mocno sobie rozbił głowę, ze aż rozciął skórę. Wtedy Oni pytali Pana Boga: Panie czy tak miało wyglądać uzdrowienie?
Po krótkim czasie dowiedzieli się, że człowiek który upadł i rozbił głowę, właśnie dzięki temu dowiedział się że ma guza w głowie, bo gdyby nie to doświadczenie to by o tym nic nie wiedział i jego życie by się w krótkim czasie zakończyło.
Ja nie miałam upadku podczas Mszy, ale z tego co piszecie to bardzo miłe znieczulenie Smile Smile A Ci co się boją to naprawdę strach ma wielkie oczy, ale jak pójdziecie to wrócicie umocnieni i pokrzepieni Smile ja np, polecam każdemu kto ma tylko taką możliwość, wiara czyni cuda Smile
krzysztof
Mruczy
Mruczy

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg wie lepiej co dla nas dobre

i krzywdy nam nie zrobi szatan tak , ale nie Bóg

trzeba sie nauczyć mu ufać
wiosenka
Milczek
Milczek

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duch Święty przychodzi tak jak On sam chce Smile
Ja często bywam na Mszach Św. o uzdrowienie, ale jeszcze nigdy nie doświadczyłam spoczynku w Duchu Św., czy też innych fizycznych objawów. Ale wiem, że ludzie czują różne rzeczy. Mnie osobiście Pan Bóg uzdrawia raczej przynosząc pokój serca, spokój... Myślę, że warto korzystać z takich modlitw, gdzie ludzie są obdarzeni różnymi charyzmatami Smile

Z tego co zaobserwowałam wielu ludzi podchodzi do tego wszystkiego bardzo emocjonalnie. Myślę, że ważne jest żeby nie nastawiać się na żadne wielkie doznania podczas modlitw o uzdrowienie, czy uwolnienie. Księża u mnie we wspólnocie często też podkreślają, że Pan Bóg może uzdrawiać także podczas 'normalnej' Mszy, kiedy przyjmujemy Jego Ciało Smile
Powrót do góry
Angel
Mruczy
Mruczy

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, Bog moze uzdrowic nawet podczas modlitwy wspolnoty, podczas spaceru, wszedzie. On jest ponad to wszystko i wiara wlasnie opiera sie na tym, by byc ponad to wszystko Wink by nie zatrzymywac sie tylko na mszach "ukierunkowanych", ale rowniez na tych pozornie zwyklych. Ważne by nie zapominac o samej Istocie - o Bogu. Charyzmaty, owszem, sa potrzebne, ale i bez nich mozna żyć pełnią życia i wiary Smile
Chwala Panu, że przychodzi każdego dnia i objawia nam swoją obecność, chciażby poprzez spotkanie z drugim człowiekiem Smile ON ma moc Smile
beras77
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że tutaj cisza Smile

Wszystkich z Bydgoszczy i okolic zapraszam w poniedziałek do Klarysek na 18.30

no i w ost niedzielę marca do Gniezna ... masz u Franciszkanów .. o 18... gdzie gra "5 pieczęć"

przeżycie gwarantowane Smile
Powrót do góry
JózefK
Gaworzy
Gaworzy

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel napisał:
to ze ludzie leca do tylu, do przodu, na boki, roznie.. to cos pieknego, cudowne przezycie.. i wcale nie musza byc nalozone rece by sie tak stalo Smile

Skąd się wzięła moda na tego typu przeżycia? Skąd pewność, że to działanie Ducha Świętego a nie złego?Hinduscy szamani i zaklinacze węzy też zadziwiają różnymi znakami.

Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani. Otom wam przepowiedział.
(Słowa Pana naszego Jezusa Chrystusa, Mt. XXIV, 24).
Powrót do góry
Ks.Marek Balwas
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po owocach ich poznacie. Jeśli więc ludzie będą szukali tylko sensacji na mszy świętej, jeśli tam będą chodzili by mieć przeżycia gwarantowane...to nie będzie to dla tych ludzi dzieło Boże. Tak oni to mogę robić dla Boga ale owoce tego będą mizerne jeśli będą w ogóle. Jeśli jednak msza z modlitwą o uzdrowienie, odprawiana przez kapłana charyzmatyka, który nie jest w konflikcie z Kościołem katolickim, ma możliwość odprawiania takiej mszy bo to nie ten kapłan uzdrawia jakby co tylko Jezus przez jego modlitwę i służbę. Odnośnie spoczynku już się wypowiadałem, trzeba być ostrożnym i nie szukać sensacji a z pokorą podchodzić do wszystkich darów, bo tylko pycha może nas zgubić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorota32
Mruczy
Mruczy

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie byłam na Mszy ŚW. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. słyszałam o tym od koleżanki która miała okazje uczestniczyc w takiej Mszy. nie dawno oglądałam fragmenty w internecie i zauwazyłam że przed tz spoczynkiem w Duchu Św. ksiądz namaszcza ludzi. nie chce byc niedowiarkiem i nikogo obrazic, ale czy czasami ta substancja(nie wiem jak ja nazwac) nie posiada sama w sobie jakiegos składniku, co powoduje chwilowe omdlenia?
JózefK
Gaworzy
Gaworzy

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorota32 napisał:
nigdy nie byłam na Mszy ŚW. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. słyszałam o tym od koleżanki która miała okazje uczestniczyc w takiej Mszy. nie dawno oglądałam fragmenty w internecie i zauwazyłam że przed tz spoczynkiem w Duchu Św. ksiądz namaszcza ludzi. nie chce byc niedowiarkiem i nikogo obrazic, ale czy czasami ta substancja(nie wiem jak ja nazwac) nie posiada sama w sobie jakiegos składniku, co powoduje chwilowe omdlenia?

Charyzmatyczny ruch pochodzi od protestantów i ścisłe z nimi współpracuje.Jak wiemy twórcami protestantyzmu byli zwyczajni heretycy, więc katolicy do tych rewelacji powinni podchodzić bardzo ostrożnie. Co o tym mówi nieomylna nauka KK?

,,Nie wprzęgajcie się w jarzmo z niewiernymi. Cóż bowiem za uczestnictwo sprawiedliwości z nieprawością? Albo co za łączność światła z ciemnością? Lub co za ugoda Chrystusa z Belialem? Albo co za udział wiernego z niewiernymi? I co za zgoda Kościoła Bożego z bałwanami?
(Św. Paweł Apostoł, 2 Kor. VI, 14-16)."

I. Wyklinamy wszystkich odstępców od wiary chrześcijańskiej i wszystkich heretyków razem i każdego z osobna, jakiegokolwiek są imienia i do jakiejkolwiek sekty należą, i tych, co im wiarę dawają, co ich u siebie przyjmują, co ich popierają i ogółem wszystkich, co ich biorą w obronę.
(Papież Pius IX, Konstytucja Apostolicae Sedis z dnia 12 października 1869).

Nauk wierze przeciwnych, zwłaszcza, jeśli przez Kościół potępione zostały, nie tylko nie wolno wiernym bronić jako rzeczywistych zdobyczy wiedzy, ale owszem obowiązani są ściśle mieć je za błędy pod złudnym pozorem prawdy ukryte.
(Sobór Watykański (1870), Konstytucja dogmatyczna o wierze katolickiej, Rozdz. 4).

Można się zaprzeć wiary wprost i niewprost. Wprost zapiera się człowiek wiary, gdy się bez ogródki wypiera wiary słowami; niewprost zaś zapiera jej się, gdy pełni takie uczynki, które albo ze swej natury albo ze zwyczaju są wyrazem fałszywej religii np. klękanie przed bałwanem, udział w religijnych obrzędach heretyków (communio in sacris cum haereticis vel infidelibus) itp.
(Bp Konrad Martin, Katolicka nauka obyczajów, Wyznanie wiary – professio fidei).
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 10:24    Temat postu:

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Księdza Marka Bałwasa Strona Główna -> Msza Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: